KURUMSAL BİLGİ

2007 yılında Ankara’da kurulan Progem Danışmanlık; tescilli markası ile Türkiye genelindeki özel sektör, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının ihtiyaçlarına yönelik yatırım danışmanlığı, ekonomik ve sosyal araştırmalar ve bu alanlarda eğitim hizmetleri sağlayan bir kuruluştur.

İş ortaklıklarını güvene dayalı ilişki prensibiyle kuran Progem Danışmanlık, sektörde uzun dönem iş birliği yapması ve kalıcı iş ortaklıkları kurmasıyla tanınmaktadır.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin ardında kurumsal sistemimiz, nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İş birliği içinde olduğumuz kuruluşlarla tesis ettiğimiz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Paydaşlarımız ile oluşan bu güvene dayalı güçlü ilişkilerin bundan sonra da sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ile paydaşlarımızın en doğru yatırımı yaparak gelişimine değer katmayı kendimize misyon edinmiş bulunuyoruz.

Geleceği inşa ederken edindiğimiz hedef; sürekli yükselen hizmet kalitemiz ve artan paydaşlarımız sayesinde uluslararası düzeyde lider bir marka olmaktır.

Sahip olduğumuz değerleri korumak ve daha fazlasını başarmak için daima izlediğimiz kalite ilkelerimiz şöyledir:

  • Mevcut durumu korumak ile yetinmeyip sunulan hizmetlerde sürekli gelişimi temel ilke olarak benimsemek,
  • Sürekli eğitim faaliyetleri ile insan kaynağımızın gelişimini sağlamak,
  • Paydaşlarımızın ihtiyaçlarını zamanında ve istenen şekilde karşılamak,
  • Çalışma yöntemi ile güvenilir bir çözüm ortağı olmaktır.